Історія компанії Pro.cosmetos почалась з натхнення, яке прийшло до дівчини, що отримала омріяну медичну освіту. Саме в цей період у засновниці компанії, Олени, з’явилась ідея відкрити б’юті-простір, де кожна людина може знайти найкращий догляд для власної краси. 

професійна доглядова косметика

 

Магазин професійної косметики Pro.cosmetos - ідея, що стала реальністю зірка

 

Після проходження практики в косметологічному кабінеті, майбутня засновниця бренду Pro.cosmetos зрозуміла, що хоче охопити більше людей, яким необхідна допомога на шляху до впевненості у собі, що дарує доглянута та красива шкіра. Так, у 2019 році був створений інстаграм магазин @pro.cosmetos. Ми плідно працювали і формували власний світ краси, де кожен міг отримати якісну косметику для щоденного догляду і професійну консультацію косметолога про підбір косметичних засобів і їх використання.

Події, що відбулися в Україні після 2020 року — довготривалий карантин та повнтомасштабна війна, внесли свої корективи як у роботу нашого магазину, так і в життя наших клієнтів. Неможливість потрапити на прийом до офлайн косметолога, виявила нову потребу — консультація косметолога онлайн, яку ми можемо задовольнити. Враховуючи нову реальність, нами було прийняте рішення розширити штат кваліфікованих косметологів і створити власний інтернет магазин косметики, де:

зіркадипломовані косметологи надають консультації стосовно вибору і використання професійних косметичних засобів;
зіркаможна отримати індивідуальний підбір догляду в залежності від типу шкіри;
зіркаменеджери швидко обробляють замовлення і відправляють товар;
зіркапокупці користуються вигідними пропозиціями та приймають участь у діючій програмі лояльності, що пропонує магазин доглядової косметики.

З розвитком сайту ми отримали практичний функціонал онлайн магазину, що дозволяє нашим клієнтам в зручний час переглянути асортимент засобів, замовити професійну косметику, отримати цікаві пропозиції та вигідно купити товари, що підкреслить їхню красу.

інтернет магазин косметики

Професійна доглядова косметика — перевірена якість, якій довіряють у всьому світі зірка

Сьогодні procosmetos.com.ua — інтернет магазин професійної косметикиКиїв, що має тисячі постійних задоволених клієнтів по всій країні. Асортимент магазину — це професійна доглядова косметика від найкращих преміум-брендів: Instytutum, Institut Esthederm, Dr. Spiller, Histomer, Genosys, Derma Series, SesDerma, Academie, Holy LandChristina та інших, що використовують найновітніші лабораторні розробки для створення якісних косметичних продуктів.

Шукаєте магазин косметики Київ, де можна купити косметичні товари з доведеною ефективністю, запрошуємо до Pro.cosmetos. Ми працюємо, щоб ви відчули радість від чистої і доглянутої шкіри, та неодмінно здобули впевненість у власній неповторності.